Presunúť na hlavný obsah

Junior Manager

HOPI junior program je příležitost, která vám během jednoho roku dá víc než čtyři semestry odseděné v posluchárnách. Projdete si všemi odděleními rostoucí společnosti a zblízka se podíváte na všechny procesy nadnárodní korporace. Naši zkušení mentoři tak prakticky nastartují vaši zářnou kariéru.

Co Vás čeká?

  • Projdete všechna oddělení. Tady Doprava, tamhle IT. Každé oddělení funguje jinak a má svá specifika. Projdete si je všechny a když se vám po skončení programu nějaké zalíbí, můžete v něm rozvíjet své schopnosti dál.
  • Strávíte alespoň měsíc v zahraničí. Jsme logistici a máme sesterské společnosti ve čtyřech dalších zemích. A přestože je naše fungování úzce provázané, tak jiná země nabízí odlišný pohled na stejnou věc. Můžete tak čekat, že vás pošleme například do Budapešti, kde získáte další kontakty a rozšíříte si obzory.
  • Regulérní mzda a podmínky. Tohle není stáž. Vstupem do Junior programu se automaticky stáváte Hopíkem, se kterým počítáme. S jistou zodpovědností vám dáme i plnou mzdu, benefity a vše, co se s prací váže. Zároveň budeme brát ohled na to, že se stále učíte.
  • Vzdělávání a firemní akce. Víme, že mladí lidé jsou naše budoucnost, proto do vás investujeme ve formě vzdělávacích kurzů, workshopů a školení. Neminou vás ani naše pravidelné firemní akce, ať už sportovní nebo společenské.

Co vám pomůže?

  • Program je určen pro absolventy, kteří jsou nejvýše dva roky po vysoké škole.
  • Domluvíte se anglicky? Super, to rozhodně užijete. Umíte polsky, maďarsky, slovensky, nebo rumunsky? Jste jednou nohou u nás.
  • Jestli za sebou máte Erasmus nebo praktickou stáž, dost vám to při výběru pomůže.
  • I když jste teď strávil/a pár let učením, pořád máte chuť vzdělávat se dál.

Uděláme z Vás manažera

Pokud si Vás vybereme, stanete se důležitou součástí naší firmy a osobou, která se bude aktivně podílet na implementaci nových postupů a procesů v oblasti práce s lidmi v provozu. Po důkladném zaškolení a tréninku z Vás uděláme profesionála, který bude moci v budoucnosti tyto projekty samostatně zastřešit a vést. Budete se moci pyšnit tím, že pracujete pro ryze českou firmu s mezinárodní působností, která si navíc zakládá na ekologickém přístupu k životnímu prostředí.

Informace o pozici

Místo pracoviště

E5, 251 01  Říčany-Jažlovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

HOPI s.r.o.

 

Kontakt

HOPI s.r.o.
Vlasta Bradačů