Presunúť na hlavný obsah

Jsme česká společnost dynamicky se vyvíjející více než 28 let a poskytující kompletní logistické služby. Působíme v pěti zemích střední a východní Evropy. IT služby pro celou skupinu jsou poskytovány centrálně ze střediska sdílených služeb se sídlem v Jažlovicích u Prahy. Provozujeme centrální instanci SAP pro všechny společnosti skupiny. Hledáme člena týmu konzultantů spravujících a rozvíjejících centrální systém SAP.

INTERNÍ PROGRAMÁTOR PRO OBLAST SAP

Náplň práce:

  • Programovat v jazyce ABAP
  • Aktivní účast na projektu S/4 HANA
  • zajištění implementace IT požadavků
  • realizace návrhů technického řešení a analýz dopadů v rámci change management procesu
  • řešení požadavků v oblasti problem management procesu
  • podílení se na IT projektech a podpoře provozu v oblasti SAP FI
  • podpora a školení uživatelů

Očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání, komunikativní znalost anglického jazyka
  • základní znalost objektově orientovaného programování
  • časovou flexibilitu, chuť učit se nové věci a pracovat v týmu
  • chuť programovat
  • programování v jazyce SAP ABAP, který Vás klidně naučíme
  • znalost programováním v ABAP, WebUI, WebDynpro, Java, XI (PI)
  • znalost SAP Business Object
  • zkušenost s S/4 HANA
  • znalost produktů SAP R/3
  • Praxe v SAP implementačních projektech

Nabízíme:

  • zázemí silné prosperující společnosti, se zaměřením na realizace rozvojových a inovativních řešení
  • možnost seberealizace
  • samostatnou a odpovědnou práci v dynamicky se vyvíjejícím prostředí
  • spolupráci s vedoucími IT společnostmi na trhu
  • ohodnocení odpovídající kompetencím a dosahovaným výsledkům
  • řadu firemních benefitů
  • možnost vzdělávání, které podpoří Tvůj odborný růst
  • možnost práce z domova
  • hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou s flexibilní pracovní dobou.
  • Chcete se přidat k SAP týmu v HOPI? Klikněte na tlačítko “Odpovědět”.

Firma

HOPI HOLDING

WEB

www.hopiholding.eu

Informace o pozici

Místo pracoviště

Zděbradská 74, 251 01  Říčany-Jažlovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, závodní stravování, firemní akce, rozjezd zcela nového projektu

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

HOPI s.r.o.

Kontakt

HOPI s.r.o.
Markéta Sedláčková
Zděbradská 74
251 01  Jažlovice u Prahy-Jažlovice u Prahy
Česká republika
Telefon: +420 739 000 543