Presunúť na hlavný obsah

PR Manager

Je slovo vaší nejsilnější zbraní? Staňte se PR bojovníkem v HOPI Holding

Za skvěle fungujícím marketingem v HOPI Holdingu stojí nejen kreativní ovzduší, ale hlavně schopní lidé. Mimo jiné i takoví, kteří mají texty v malíčku a s médii si tykají. Sedí to na Vás? Staňte se PR managerem v české společnosti s nadnárodní působností.

Jaká práce Vás čeká?

● Ponoříte se naplno do psaní: budete tvořit texty pro náš web, kampaně, tiskové zprávy i interní newslettery. Velkým tématem se pro Vás stane stavba nového distribučního centra v Prostějově, do něhož investujeme přes půl miliardy korun. Dokonce Vám svěříme i dohled nad jeho náborovou kampaní.
● Zajímavé informace budete sdílet s novináři. Dostanete prostor vztahy s nimi nejenom udržovat, ale i navazovat nové.
● Čeká Vás také spolupráce s PR agenturou, která se stará o Hollandii. Nastavíte jí KPIs, dohlédnete na jejich plnění a dodržování dohodnutého redakčního plánu.
● Zajistíte kreativu kampaní a komunikaci na sociálních sítích. A to i mimo HOPI ČR, patřit pod Vás bude totiž celý středoevropský region.
● Díky úzké spolupráci s odděleními napříč firmou naplníte náš intranet aktuálními zprávami. Zapojíte se i do vývoje nového intranetového prostředí.

Jaké jsou předpoklady pro zvládnutí této pozice?

● Vysoká škola humanitního směru, absolvované vzdělání v oblasti mediálního marketingu nebo ukončená studia na pedagogické fakultě se specializací na český jazyk.
● Minimálně tři roky v renomované PR agentuře na pozici PR specialist (FMCG) nebo v mediálním domě jako novinář (CNC, Burda Media, Economia, Mafra atd.), případně alespoň tři roky řízení interní komunikace ve velké firmě.
● Angličtina na úrovni B2 (certifikovaný text bude součástí výběrového řízení).

Jaké výhody u nás získáte?

● Získáte různorodé pracovní zkušenosti u společnosti s mezinárodní působností.
● Pracovat budete v příjemném prostředí mezi otevřenými a schopnými lidmi.
● Dobrou práci umíme ocenit, těšit se můžete na zajímavé finanční ohodnocení.
● Máme pro Vás celý balíček benefitů – notebook, mobilní telefon, flexibilní pracovní dobu, dotované stravování, možnost občasné práce z domova, firemní akce, slevy na firemní výrobky a služby, zvýhodněné telefonní tarify i pro rodinné příslušníky a spoustu dalších.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Jeseniova 2769/208, 130 00  Praha-Žižkov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

HOPI s.r.o.

 

Kontakt

HOPI s.r.o.
Klára HURDOVÁ
Telefon: 724 700 119